| $65

Бумбокс Miami North American Tour 2022

Hallandale, Sport of Kings
 | $65
Hallandale, Sport of Kings
Tuesday, March 8th, 2022
Doors 07:00 PM / Show 08:00 PM
This event is 21+ 
Sport of Kings501 S Federal HwyHallandale, FL 
n/a 
$65
Place
Show map

У березні Бумбокс їдуть до Америки та Канади. Ми зіграємо у семи містах: Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Сіетл, Майямі, Нью-Йорк, Чикаго та Торонто.

Бумбокс неодноразово були у Північній Америці з турами та концертами, виступали на східному та західному узбережжі, грали в культовому нью-йоркському клубі Webster Hall та клубі в Сан-Франциско, назву якого ніхто не пам'ятає, але там завжди треба було тримати відчиненими вхідні двері. Ми їздили з екскурсією на авіаносець Hornet, жили на Голлівуд бульварі, бачили замерзлий Ніагарський водоспад, випадково зустріли Біллі Джо Армстронга i Дональда Трампа.

З моменту нашого останнього туру минуло кілька років. Світ змінився, Америка змінилася, ми змінилися. У Бумбокса змінився склад, вийшли альбоми "Голий Король" і "Таємний код: Рубікон", ціла купа кліпів і навіть один серіал. До речі, в одному з кліпів "Тримай мене" частину сцен знімали в Каліфорнії. Можливо пора зняти live у Торонто? Чи в Майямі? А якщо весь тур? Виступимо по хітах, приправимо новими альбомами, прикрасимо прем'єрами…

Ми, Бумбокс Family, будемо раді бачити всіх фанів банди на наших шоу і якщо зустрінемо Джо Байдена, обов'язково передамо йому від вас привіт.


В марте Бумбокс едут в Америку и Канаду. Мы сыграем в семи городах: Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Сиэтл, Майями, Нью-Йорк, Чикаго и Торонто. Бумбокс не раз были в Северной Америке с турами и концертами, выступали на восточном и западном побережье, играли в культовом нью-йоркском клубе Webster Hall и клубе в Сан-Франциско, название которого никто не помнит, но где всегда надо было держать открытой входную дверь. Мы ездили с экскурсией на авианосец Hornet, жили на Голливуд бульваре, видели замерзший Ниагарский водопад, случайно встретили Билли Джо Армстронга и Дональда Трампа.


С момента нашего последнего тура прошло несколько лет. Мир изменился, Америка изменилась, мы изменились. У Бумбокса поменялся состав, вышли альбомы "Голий Король" и "Таємний код: Рубікон", целый ворох клипов и даже один сериал. Кстати, в одном из клипов, "Тримай мене", часть сцен снимали в Калифорнии. Может быть пора снять концерт в Торонто? Или в Майями? А если весь тур?

Выступим по хитам, приправим новыми альбомами, украсим премьерами… Мы, Бумбокс Family, будем рады видеть всех фанов банды на наших шоу и если встретим Джо Байдена обязательно передадим ему от вас привет.