| $65 - $600

BoomBox (UKRAINE) North American Tour 2023 - Seattle

Seattle, Club SUR
 | $65 - $600
Seattle, Club SUR
Thursday, March 2nd, 2023
Doors 08:00 PM / Show 09:00 PM
This event is 21+ 
Club SUR2901 1st Ave SSeattle, WA 
n/a 
$65 - $600
Show map

IMPORTANT: This is a new tour (that was postponed from 2021), your old valid tickets will remain valid and active - although they may have the old date/address, please check with bomond.com as it has the only latest/updated information.

We cannot update your old active tickets with new info, but your old tickets will work!

If you have asked for a refund before - your refunded and canceled tickets will NOT work.

If you are still holding old tickets that were purchased on some other sites - they will NOT work, you would need to get them refunded and re-purchase your new tickets on bomond.com.

_________________________________________________

У легендарному фільмі українського режисера та актора Леоніда Бикова "У бій йдуть одні "старики", головний герой, капітан Титаренко на прізвисько "Маестро" вимовляє не менш легендарну фразу: "Хто сказав, що треба кинути пісню на війні?" Для нас, Бумбокс Family, ці слова – керівництво до дії.


Розпочата 24 лютого 2022 року російсько-фашистськими загарбниками повномасштабна війна, змусила нас надовго забути, "хто ми і звідки". Територіальна оборона, служба в поліції, волонтерство – у якісь моменти було просто не до музики. Сама думка щось слухати, не кажучи вже про те, щоб грати, здавалася крамольною.

Але потім… Ти обережно вмикаєш улюблену пісню. А за нею ще одну. І ще. І це допомагає.

Якщо ви фанат зі стажем або нещодавно відкрили для себе гурт, почувши "Ой у лузі червона калина" у виконанні Андрія Хливнюка, приходьте на концерти банди в США та Канаді в березні 2023 року. Ваша підтримка дуже важлива для нас, дякуємо вам, друзі.