May 22, 2024
Артист MONATIK презентував новий літній хіт “А що?”, режисером відеороботи стала дворазова номінантка на Grammy - Таню Муіньо.

Легендарний тандем MONATIK-Муіньо, які відзняли разом майже 20 сольних і дуетних відеоробіт артиста та мюзикл “Ритм”, що отримали всі можливі нагороди, знову разом. Артист та режисерка екранізували нову композицію “А що?”, зйомки якої проходили в Києві.
Сам же MONATIK заінтригував шанувальників на своїх сторінках у соціальних мережах повідомленням про те, що дана відеоробота є частиною екранізації майбутнього мюзиклу. Тому, ймовірно, артист зараз працює над створенням другої частини “Ритму”.
“Увага! Будь ласка! Віднесіться до цієї роботи, як до екранізації одного з номерів майбутнього мюзиклу”, - пише на своїх сторінках MONATIK.
В новому відео артист постає перед судом присяжних. Все як і у житті: спочатку вони йому аплодують, слідом засуджують і навіть хочуть розлучити його з головною героїнею. Суспільний осуд переживав майже кожний, хто робив щось щиро та від усього серця. Проте артист залишається вірним собі і в фіналі відеороботи міцні почуття, сильне бажання та віра все одно перемагають розлуку і темряву. Зовсім не зухвало, а впевнено артист співає ці рядки усім присяжним: “А що? Якщо нам так хочеться?”

More news
- FIFA x Big Art Festival Gala to Bring Football Legends and Global Leaders to New York
- LEVEL UP YOUR CONCERT EXPERIENCE: RESILIENCE GAME IS LIVE
- SHAWARMA FIRST. CONCERT NEXT.
- MONATIK Launches Cinematic Trilogy — Featuring a Surprise “Wedding” of DANTES & KOLA
- THE HARDKISS Release New Concept Album Grey Hound