alyona alyona - "Муляжі"

Відома українська реп-виконавиця alyona alyona (справжнє ім'я – Альона Савраненко) довела шанувальників до сліз своєю новою, потужною ліричною композицією пид назвою "Муляжі".

За словами Альони, на написання цього треку її надихнули очі дітей, яких вона зустрічала під час відвідування волонтерських центрів.


Очі цих дітей, як каже артистка, які попри весь сум транслюють щастя:

"Якщо поруч із дитиною перебувають дорослі, постійно сповнені люті, то дитячі очі починають транслювати розпач і нерозуміння того, як діяти. Мені було страшно це бачити, і я б дуже хотіла, щоб люди вчилися прощати навіть тоді, коли неймовірно боляче. Прощати самих себе, близьких людей або несправедливість цього всесвіту. Бо ми є прикладом для наших дітей, а в ситуації з прощенням саме діти є прикладом для нас усіх", – коментує Альона.
Нагадаємо, незадовго до цього alyona alyona відвідала онкологічне відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охмтадит". Разом із художником Романом Гержаном та дітками, які зараз лікуються у відділенні, вони створили малюнок в одному із важливих кабінетів лікарні. Тепер під час важливих процедур маленькі пацієнти будуть трішки щасливіші, а на їхніх обличчях сяятиме посмішка.