Андрій Данилко продає знаменитий Rolls-Royce, який колись належав Фредді Мерк'юрi

Андрій Данилко виставив на продаж Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску. Cаме на цій автівці фронтмен культового гурту Queen Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя. Ця машина піде з молотка вже 5 листопада у Лондоні в рамках аукціону Sotheby's.


Цікаво, що вперше аукціонний дім не братиме свій відсоток, як це буває зазвичай, а всі 100% коштів, виручених за авто, перерахує на благодійну мету.За словами всесвітньо відомо артиста, колись він купив цей знаковий автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Але зараз, в складний для нас час, вирішив, що сріблястий автомобіль стане інвестицією в майбутнє країни. Так, гроші від продажу авто підуть на створення сучасного реабілітаційного центру для дорослих і дітей, які постраждали внаслідок війни.


Він називатиметься Superhumans і розпочне роботу вже на початку 2023 року. Спеціалізована клініка протезування та реконструкції Superhumans з'явиться у Львівській області. Створення закладу відбуватиметься шляхом модернізації та переустаткування діючої державної лікарні.


У клініці робитимуть протезування дорослих і дітей, хірургічні операції з реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, а також лікуватимуть посттравматичний стресовий розлад.


Зауважимо, що для будівництва команда Superhumans залучає підтримку благодійників з усього світу. Проєкт, окрім Данилка, вже підтримали рок-зірка Стінг та його дружина, кінорежисерка і активістка Труді Стайлер, актор Лієв Шрайбер та інші відомі постаті.


Source: rbc.ua


Вже у квітні 2023 року Андрій Данилко приїде до Північної Америки з благодійними концертами.


У квітні 2023 року повний склад гурту VERKA SERDUCHKA & BAND's(більше 20 осіб!) виступить у Маямі, Чикаго, Нью-Йорку, Торонто, Сан-Франциско та Лос-Анджелесі. Також буде представлено оновлений хіт Євробачення, назва якого назавжди змінена на "Dancing Russia Goodbye", що вперше прозвучав в київському бомбосховищі на концерті для військових, медиків та волонтерів у червні цього року.


«Україна переможе!»