Андрій Данилко продав легендарне авто Фредді Мерк'юрі на аукціоні


Шоумен Андрій Данилко, відомий за образом Вєрки Сердючки, виставив на аукціон своє легендарне авто, що належало Фредді Мерк'юрі. 5 листопада аукціон завершився – машину продали за 11 мільйонів гривень!
5 листопада у Лондоні відбувся аукціон Sotheby's, куди Андрій Данилко передав свій легендарний Rolls Royce Silver Shadow 1974 року. Андрій Данилко придбав авто лідера Queen, щоб передати до музею, але згодом почалась війна.


"І Андрій вирішив вчинити інакше – він віддав легендарну автівку на аукціон, щоб виручені кошти передати нам, для якнайшвидшого запуску центру Superhumans. І от, щойно машину придбали за 250 000 фунтів стерлінгів, або 284 500 доларів, або 11 мільйонів гривень. Неймовірна сума, дуже щедрий донейшн, суттєва підтримка для нашої клініки, і – суттєвий внесок у віру у світлих людей", – поділилися представники центру.Попри свій майже 50-річний вік Rolls-Royce, машина в чудовому стані. Так, зізнавався раніше артист, на машині Мерк'юрі він навіть жодного разу і не їздив. А ось фронтмен Queen, який помер у 1991 році, колесив на ній до останніх днів життя.


Тепер машина належить харківському бізнесменові Володимиру Носову, який займається криптовалютою та спеціалізується на блокчейні.
Всю суму Андрій Данилко перерахує на благодійну мету – безплатну допомогу в Україні для людей, що постраждали через війну. Реабілітаційний центр Superhumans розпочне роботу вже на початку 2023 року.
Source: showbiz.24tv.ua