Андрій Данилко відновлює гастрольний тур

Співак Андрій Данилко переніс свої гастролі Європою через проблеми зі здоров'ям. Артист захворів на ларингіт, через що в нього стався крововилив у голосову зв'язку. Лікарі радили йому не співати бодай кілька тижнів, проте тепер стало відомо, що Вєрка Сердючка відновила тур.


Нагадаємо, що артист з початку 2023 року гастролював та влаштовував концерти у Європі. Згодом у Андрiя Данилка почалися проблеми зi звязками і команда співака вирішила припизупинити гастролі.

Тоді було відомо, що на тлі ларингіту в артиста стався крововилив у голосову зв'язку. "Це небезпечний стан, який потребує серйозного лікування та повного голосового спокою протягом кількох тижнів", – сказали продюсери.


За вказівкою лікарів, тур Вєрки Сєрдючки перенесли на два місяці. Хоча після Європи Андрій мав поїхати з виступами до Північної Америки.


Тепер продюсери Андрія Данилка повідомили, що "лікування йде за планом" і анонсували відновлення концертів. Так, у квітні тур розпочнеться вже з концерту в Маямі. А після нього Данилко повернеться до Європи і проведе скасовані концерти. "Ми вже не можемо дочекатись зустрічі з вами!" – наголосили в команді артиста.


https://showbiz.24tv.uaAPRIL 18 - MIAMI

APRIL 21 - CHICAGO

APRIL 23 - NEW YORK

APRIL 27 - TORONTO

APRIL 29 - SAN FRANCISCO

APRIL 30 - LOS ANGELES


Найкращi квитки https://bomond.com/tours/verka-serdyuchka-north-am...