Андрію Данилку заборонили виїхати до США та Канади, де він мав запланований тур

Відомий український музикант та пародист Андрй Данилко, якого знають завдяки сценічному образу Вєрки Сердючки, був змушений скасувати свої весняні концерти в межах туру США та Канадою. Артисту та його команді, що складається з 26 осіб, заборонили виїзд за кордон.


Справа в тому, що сам Данилко та інші артисти з його колективу не зробили всіх необхідних документів відповідно до нових правил для тимчасового виїзду за кордон із України. Гастролі були заплановані на кінець квітня ще рік тому, а тоді випускали за іншою процедурою. Про це співак повідомив на особистій сторінці в Instagram.


Данилко звернувся до шанувальників, які збиралися відвідати концерти Сердючки у містах Америки та Канади. Він запевнив, що тур все ж таки відбудеться, але буде перенесений на інші дати, ймовірно, на осінь.


"На жаль, наш тур містами США та Канади вимушено перенесено на осінь. У нас велика команда, всі з різних куточків країни, і не всі встигли вчасно оформити документи, необхідні для виїзду за кордон за новими правилами. Ми не могли вирушити в тур у неповному складі, адже якість та рівень наших шоу залежать від кожного з учасників бенду", – написав виконавець.


Данилко висловив сподівання, що шанувальники з розумінням віднесуться до таких обставин і прийдуть на концерти восени, щоби підтримати Україну.


"Нам щиро шкода, що обставини зіграли проти нас, але скоро ми неодмінно приїдемо до вас, щоб підтримувати Україну. Усі квитки залишаються дійсними на нові дати, які оголосимо вже незабаром. Тому дуже просимо вас зберегти квитки, бо Вєрка, Мама і всі-всі-всі чекають на зустріч із вами. Сподіваємося на ваше розуміння. Слава Україні! " – резюмував артист.
Організатор North American Tour Вєрки Сердючки та президент компанії Resilience Entertainment Ігор Голубчик дав ексклюзивний коментар OBOZREVATEL щодо ситуації, яка сталася. Він запевнив, що всі заплановані концерти артиста відбудуться, але насамперед їм доведеться виконати величезну роботу.


"Ми готувалися до цього туру рік! Велика команда: візи, документи, складна логістика, великі зали, техніка. При тому, що нам постійно намагалися ставити палиці в колеса: то вкидали інформацію, що Андрій хворий і не приїде, або, що це не справжній Андрій Данилко. Андрія та його Сердючку тут дуже чекали останніх 10 років! Зрозуміло, що ці питання будуть вирішені найближчим часом. Також, що перенесені на осінь концерти відбудуться. Так, нам доведеться знову виконати величезну роботу. Але ми переможемо, у цьому немає сумнівів. Тому що Сердючка – це радість, така необхідна зараз на тлі щоденного мороку. І кожна наша усмішка зараз – це ляпас окупанту", – запевнив Голубчик.


Source Obozrevatel.com