Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна стала ведучою Євробачення 2023


Фронтвумен українського рок-гурту The Hardkiss Юлія Саніна стала однією з чотирьох ведучих на Євробаченні 2023 у Ліверпулі. Під час Національного відбору на конкурс вона була в складі журі.


Компанію співачці на сцені у Великій Британії складуть телеведучий і коментатор Євробачення Грем Нортон, англійська акторка та співачка Ганна Веддінгем та співачка Аліша Діксон.
Незмінним коментатором конкурсу в Україні залишається ведучий Тімур Мірошниченко. Цього року він буде кореспондентом конкурсу у Ліверпулі.

А разом із ведучим Семом Квеком Тімур Мірошниченко вестиме пряму трансляцію церемонії відкриття на офіційному YouTube-каналі Євробачення.Євробачення 2023 буде проведено в Ліверпулі на 11-тисячній арені M&S Bank Arena "від імені України".


Концертний майданчик розташований неподалік конференц-центру та виставкового центру, що зручно для трансферу. Всього за кілька хвилин ходьби - кілька готелів, вокзал, неподалік і аеропорт імені Джона Леннона. Арена знаходиться у колишньому доку на березі річки Мерсі.


31 січня відбудеться пряма трансляція передавання ключів місту Ліверпулю та жеребкування учасників півфіналів Пісенного конкурсу Євробачення-2023.


На 67-му пісенному конкурсі у Ліверпулі Україну представить гурт TVORCHI з піснею "Heart Of Steel".