Jerry Heil received the "Ukrainian Song" Award for her contribution to the popularization of Ukrainian music in the world


Jerry Heil отримала в Україні премію “Українська пісня” — за вклад в популяризацію української музики в світі.


Instagram Jerry Heil:


"Взимку я отримала премію від Європейського союзу, яка дала мені знати, що в Європі чують, як звучить Україна. А днями отримала іншу, яка підсилила попередню — вже в Україні — за вклад в популяризацію нашої музики в світі. Я вже давно визначилася з цим як з місією, тому щиро тішуся, що результати моєї праці помітні.

Дякую всім, хто поширює мою музику, тому що в ці моменти ця справа стає нашою спільною!"Національний проєкт «Українська Пісня»:

Jerry Heil є відкритою та емоційною артисткою, яка не боїться висловлювати свої погляди та почуття через музику. Вона стала символом свободи самовираження і індивідуальності, надихаючи свою аудиторію на те, щоб бути сміливими та вірити у свої сили.

З дебютним синглом "Vegan" Jerry Heil проклала свою дорогу до сердець шанувальників, починаючи нову еру в українській музиці. Її музика вражає своєю автентичністю та сміливістю, а тексти відображають актуальні теми та виклики сучасного суспільства.


Вітаємо!