Jerry Heil і солісти ансамблю ЗСУ M-Force записали пронизливу “Колискову”

Співачка та авторка музики Jerry Heil разом із квартетом M-Force, солістами ансамблю ЗСУ, записали особливу пісню. Вони надали словам народної колискової пронизливого і драматичного звучання. Адже багато дітей втратили на війні тат і мам, багато – чекають з фронту.


Від імені батька, який воює, мами, яка збирається долучитися до війська, побратимів, які заколисують пораненого бійця, артисти промовляють слова втішання, замовляння захисту.


“В цій пісні весь біль матері, що співає своїй дитині востаннє перед тим, як за покликом серця піти захищати рідну землю. Головна мета кожної українки та українця сьогодні — зробити все, щоб завтра ця пісня в мирній тиші лунала над колисками наших дітей та нащадків”, – каже Яна Шемаєва (Jerry Heil).

“Що може бути сильнішим за любов батьків до своєї дитини? Колискова – пісня матері і тата, молитва за дитину, за збереження її спокою та благословення на добру долю”.


Режисером кліпу став Станіслав Черкас.Jerry Heil : "В момент, коли я почула аранжування, створене Денисом учасником ансамблю Збройних Сил України, мене переповнила гордість за цих надзвичайно талановитих чоловіків! Записати пісню з ними (до того ж, народну колискову) є неймовірною честю для мене. Це найкраща нагорода і мій спосіб висловити свою повагу військовим, задля яких і завдяки яким творчість в Україні існує і стрімко розвивається!


В моїх куплетах — звучання мами, що мусить лишити своє дитя, бо відчуває нестримний поклик захищати рідну землю. Я побачила в цих рядках і нестерпний душевний біль, і її сподівання повернутися найближчим часом з перемогою. Саме це намагалася передати своїм виконанням".Jerry Heil в соцмережах:

Instagram: https://instagram.com/thejerryheil

TikTok: https://tiktok.com/@jerryheil

Telegram: https://t.me/jerryheil

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?...


M-Force ( СОЛІСТИ АНСАМБЛЮ ЗСУ ) в соцмережах:

Instagram: https://instagram.com/m_force.ukraine...

Youtube: @m-force.ukraine

Facebook: https://www.facebook.com/mforce.ua