Jerry Heil та Alyona Alyona представили потужну колаборацію - Dai boh

Українські співачки Jerry Heil та Alyona Alyona представили колаборацію із зіркою Євробачення-2022 з Литви Монікою Лю. Артистки випустили пісню за назвою Dai boh. Це – одна із найвідоміших обрядових українських композицій "Ой, як же було ізпрежди віка". Трек увійшов до спільного EP співачок.


Ролик опублікувала на своєму YouTube каналі Alyona Alyona. На кадрах показано спілкування зірок з українськими біженцями за кордоном.


"Одночасно із самим EP ми презентуємо кліп на трек Dai Boh, для зйомок якого ми зустрілися з Монікою, яка цього року представляла Литву на Євробаченні 2022. Весь цей час, будучи в Європі, ми побачили, наскільки люди планети можуть бути єдиними. Якими можуть бути милосердними, добрими та щирими. Повірили в те, що, дійсно, ми зараз є свідками величезних світових змін, а наші діти житимуть у доброму світлому та переповненому любов'ю світі", – сказано у підписі до кліпу."Ой, як же було ізпрежди віка, ой дай Бог, ой як не було неба і землі, ой дай Бог..." – йдеться в обрядовій пісні.


Раніше Jerry Heil та Alyona Alyona записали третiй спiльний трек про вiйну під назвою "Чому?" Чуттєва пісня за кілька годин зібрала понад десять тисяч переглядів, а слухачі встигли назвати її новим шедевром.

Source: news.obozrevatel.com