MONATIK презентує пісню “Про Чарівну”

Український музикант та меценат MONATIK презентує пісню “Про Чарівну”.


Одночасно з синглом артист випустив і відеолистівку, знято яку було в приміщенні одеської “Укрпошти”. Режисером кліпу стала неймовірно талановита номінантка на Grammy та давня подруга артиста - Таню Муїньо.


В композиції MONATIK оспівує чарівність кожної української сильної та водночас тендітної жінки. Цією музичною одою музикант підкреслює неймовірність українок і наголошує на те, як надзвичайно важливо, особливо у складні часи, казати жінкам про те, що вони - чарівні.


“Якщо поглибитись в те, як писалася пісня “ПроЧарівну”, то почав я її створювати ще у далекому 2009 році — одразу після знайомства зі своєю майбутньою дружиною). Тоді зʼявився перший куплет і приспів. Потім я залишив її на полиці з іншими ідеями, а у цьому році згадав про неї, доки сумував за сімʼєю і дописав другий куплет і «С»-частину… Мені хотілося залишити в ній той вайб першого знайомства, легкості інтриги, очікування чогось нового, чогось довгоочікуваного і в той самий час несподіваного. Під час війни складно створювати легкі, улюблені ритмічні, світлі пісні про любов. Але ж такі чари, вони ж не розчаровують, не зникають… Ця пісня — це ода кожній нашій дівчині: мамі, дружині, бабусі. Кожній сильній, сміливій, красивій, чарівній. Про чарівну завжди на часі!” - ділиться MONATIK.


Нова відеоробота була знята у приміщенні одеської “Укрпошти”. Це захоплююча та могутня локація, яка ідеально підійшла для екранізації музики MONATIK режисерці кліпу Таню Муїньо. Крім своєї надзвичайної краси це місце, не дивлячись на постійні обстріли з боку країни-терориста росії, як і місто-герой Одеса, продовжує функціонувати і тримати зв’язок та листування людей між собою. Це надзвичайно надихає!


Слухай MONATIK:

Spotify: https://spoti.fi/3F6L11o

Apple Music: https://bit.ly/3Q3Rtwh

YouTube Music: https://bit.ly/46Dkp3D