MONATIK продовжує презентувати відремонтовані версії своїх легендарних композицій

Артист та композитор MONATIK продовжує презентувати відремонтовані версії своїх легендарних композицій.


Після надзвичайно вдалої презентації своїм фанам композиції “Кожний раз” музикант у своїх соціальних мережах запитав: “На ремонт якої пісні Ви чекаєте найбільше?”.


“Ремонту” піддався так само і кліп “Те, від чого без тями”. Свого часу відео отримало безліч нагород на музичних преміях, як “Кращий кліп року”.
Режисером даної роботи є номінантка на Grammy, незмінна кліпмейкерка MONATIK - Таню Муіньо.


MONATIK: Працюючи над перекладом я постійно задавав собі питання: “Чи на часі ця емоція?” Але врешті-решт збагнув, що сьогодні проживаю кожен день, як останній. Адже завтра можу не прокинутись. Розумію це, змирився з цим. Тому сьогодні зашиваю душу завдяки музиці. Бо завтра душа знов може порватися вщент, але ми знову будемо робити все, щоб її врятувати та полагодити. Танцювати, як в останній раз. Насолоджуватись моментом, як в останній раз. Бути сильними духом на зло ворогу! Як писала Леся Українка «…щоб не плакать, я сміялась». Щоб з глузду не зійти - я роблю все, що можу, що в моїх силах. Наче востаннє. Можливо, зовсім скоро всі мої переживання до мене повернуться, але прямо зараз… нехай нічого не бентежить нас!!! (Хоча б ці три з половиною хвилини)


Слухати на всіх музичних платформах MONATIK - Те, від чого без тями https://promo.bestmusic.com.ua/fanlin...