MONATIK - Сильно (Repaired)


Багато років поспіль чуттєва, ніжна та прониклива композиція “Сильно” підкорювала чарти всіх радіостанцій та була абсолютним хітом на родинних святах українців по всьому світові.


Після того, як MONATIK заявив про те, що “ремонтує” свої композиції, шанувальники дуже просили випустити нову версію “Сильно” і ось це сталося.


Варто зазначити, що більше року на великих благодійних концертах MONATIK “ART Оборона” прихильники вже могли почути live-виконання цієї пісні.


Більше того, з перших же секунд починали підспівувати.


Одночасно з live-версією пісні “Сильно” MONATIK випустив також і “відермонтовану” версію кліпа, режисером якого стала неймовірна номінантка на Grammy та близька подруга артиста - Таню Муіньо.


Для того, щоб шанувальники скоріше розчули нову версію, артист зробив його у форматі lyric-video. Цей легендарний кліп отримав декілька нагород українських музичних премій, як “Кліп року”.


Локація, де було знято відео - це Національний центр “Український Дім”, що розташований у самому серці Києва та де наразі проходить безліч міжнародних виставок, що приковують до себе увагу митців з усього світу.