Netflix вперше купить великий пакет українських фільмів

Американська стрімінгова платформа Netflix вперше планує купити величезний пакет українських фільмів. Ймовірно, він складатиметься з 14 кінопроєктів від компанії-дистриб'ютора Film.ua Group.


Зокрема, очікується, що на сервісі будуть доступні для перегляду наступні картини: "Скажене весілля", "Велика прогулянка", "Найкращі вихідні", "Снайпер. Білий ворон". Також ведуться переговори про придбання фантастичного фільму "Фокстер і Макс". Про це пише український Forbes, посилаючись на власні джерела.


У компанії Film.ua Group через контрактні обмеження з американським сервісом коментувати співпрацю поки що відмовляються.З цих же причин не розкривається і вартість угоди. Втім, до 24 лютого сума однієї серії серіалу варіювалася від 5 тисяч доларів до 25 тисяч доларів. Фільми ж платформа не купуватиме дорожче, ніж за 50 тисяч доларів.


Зазначимо, що у вересні цього року на Netflix з'явилися три українські кінопродукти: "Дике поле", "Бурштинові копи" та "Зустріч однокласників", доступні для перегляду на території України. Вони були додані до двох сезонів "Слуги народу" студії Квартал 95, документального фільму "Зима у вогні" та стрічки "Носоріг" Олега Сенцова.


Cеріал "Слуга народу" з Володимиром Зеленським у головній ролі стрімко завоював шанувальників серед користувачів Netflix. За кілька днів він став одним iз найпопулярнiших серiалiв на стрiмiнговому сервici.


Forbes.ua