Новий сінгл та кліп MONATIK ​ “Все моє життя”


MONATIK представив кліп авторства голлівудської режисерки Таню Муіньо. Це - “Все моє життя”!


Відеороботу MONATIK на нову композицію “Все моє життя” було створено в Одесі (так само як і легендарні відео співака на пісні “Кружит” та “Vitamin D”)."Повномасштабна війна, яку розпочала росія проти України, багато чого розставила по своїм місцям. І в житті, і в голові. Раніше мене оточувало доволі багато людей. Як виявилось не завжди чесних, не завжди людяних… Минулий рік остаточно все показав. І тільки мої люди, моя сім’я, мій слухач тримали і тримають в мене жагу до життя… (ще кращого життя…) Так з’явилась пісня «Все моє життя», яка, маю надію, буде нагадувати про віру в світло і тих, хто цю віру під час повномасштабного вторгнення мені продовжував і продовжує дарувати.


Одного дня я прийшов на нашу київську студію Love And Rhythm Production і разом з Ivan Lopukhoff ми записали цю композицію всього за декілька годин. Ідеї і мелодія лились. Потім Serhii Yeromenko відкрив її найкращі сторони і прикрасив усе своїми витонченими смаком і слухом.


Я не вважаю, що сьогодні варто витрачати величезні кошти на зйомки кліпів. Щодня ми збираємо гроші та донатимо для наших військових, українців, волонтерів. Саме тому я вважаю, що краще спрямовувати ресурси на більш важливі та необхідні речі і допомогу нашим людям. Але культура під час війни мусить жити, задавати рівень, виховувати та надихати. Наскільки це взагалі можливо.


Коли я дізнався, що моя найулюбленіша режисерка Таню Муиньо в перерві між зйомками кліпів для голлівудських артистів повернулася до рідної Одеси, а ми з командою приїхали виступати для військових, що були на ротації, ми вирішили зустрітися. Я запропонував їй показати нові пісні в форматі (home video). Ми разом посміялися з цього формулювання, але… розпочали.


Подорожуючи своїми улюбленими місцями Одеси, я ділився новими історіями й піснями зі своєю над талановитою подругою Таню, яку не бачив з початку повномасштабної війни. Ми багато спілкувались, відкривали один одному душу, передавали відеолистівку моїй сім’ї, яка змушена була залишитися на тривалий час (який для мене здається вічністю) за кордоном через війну, розмірковували про людей і наше світле майбутнє після перемоги…

MONATIK


MONATIK їде у Всеукраїнський тур “ART Оборона”. Головна мета - допомога дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій. Графік благодійних концертів можна подивитися на сайті monatikcorporation.com.