Пісня Тіни Кароль стала саундреком фільму Шона Пенна про війну в Україні


Світова прем'єра документального фільму Шона Пенна про вторгнення Росії в Україну Superpower відбулася в рамках 73-го Берлінського міжнародного кінофестивалю.


На червоному хіднику разом з Шоном Пенном і командою проєкту з'явилася розкішна Тіна Кароль.


Безпосередньо на прем'єрі документалки про війну в Україні співачка заявила, що її трек Kolomyika з останнього альбому LELEKA обрали за саундтрек.


"Сьогодні пісня, яка була написана з діджеєм Томмі, стала частиною фільму Шона Пенна Superpower. Для мене це величезна честь і найголовніше, що ми несемо нашу місію – говоримо про Україну," – сказала Тіна Кароль Суспільному на червоній доріжці.


https://www.instagram.com/reel/CoxpTO3gv9z/?utm_so...


Варто зауважити, що для появи на Берлінале Тіна Кароль обрала не синьо-жовте вбрання, а вражаючу сукню з арт-колекції "Втрачений джаз", яку створила художниця та дизайнерка Марина Бойко. Це біле вбрання зі шлейфом з чорними написами українською "коріння", "рід", "колиска", "сорочка", "рушник", "пісня". Серед них заховалися слова Тараса Шевченка "і мертвим, і живим" з однойменної поеми.
"Сміливість українців – це поняття, що вивчатимуть у підручниках. Ми всі частина сміливості, що є Superpower. Кожен робить свою справу якнайкраще, де кожен Superstar," – додала сама Тіна Кароль в інстаграмі.


Нагадаємо, Тіна Кароль нещодавно випустила свою колекцiю одягу з написами ЗСУ. Усе для того, щоб у колаборації з брендом ONEBYONE зібрати гроші для жінок на фронті. У колекції співачки "Вільні створювати одну історію" є трикотажні костюми, плаття, кардигани, балаклави, джинсова максіспідниця та навіть колготи.