Потап долучився до благодійного вечору в Чикаго на підтримку України

Відомий шоумен та музикант, Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, долучився до благодійного вечору на підтримку України, що відбувся в Чикаго.


Про це Олексій написав у своєму інстаграм.


"Сьогодні кожна подія, до якої долучаєшся, має історичне значення.


Такою став й благодійний вечір в Чикаго, за підтримки Ecentria, Ukraine Resistance Foundation, Resilience entertainment тa Igor Golubchik, частиною якого я мав за честь стати.https://www.w3.org/1999/xlink"> stroke="none" stroke-width="1" fill="none" fill-rule="evenodd">
Посмотреть этот профиль в Instagram
Resilience Entertainment (@resilienceentertainment) • фото и видео в Instagram

https://www.w3.org/1999/xlink"> stroke="none" stroke-width="1" fill="none" fill-rule="evenodd">
Посмотреть этот профиль в Instagram
Igor Golubchik (@golubchik) • фото и видео в InstagramЗавдяки всім, хто долучився, було зібрано більше приблизно 19 000 000 грн — ці кошти підуть до фонду @RevivedSoldiersUkraine на медичну реабілітацію українських захисників в Америці.https://www.w3.org/1999/xlink"> stroke="none" stroke-width="1" fill="none" fill-rule="evenodd">
Посмотреть этот профиль в Instagram
Revived Soldiers Ukraine (@revivedsoldiersukraine) • фото и видео в InstagramХоч я не політик і не вчений — я з болем і гордістю, як вільна людина країни, яка не зупиняється покласти край тій жорстокій нелюдяності, в якій ми змушені жити зараз. І я вкотре заявив на цьому благодійному вечорі, що Україна — це сильна, вільна і чуттєва нація.


Я вдячний всім організаторам, Генеральному Консульству України в Чикаго, завдяки кому цей вечір відбувся. І особисто @golubchik за те, що Чикаго цією подією підтримало Україну, за організацію цієї події та за те, що відгукнувся на моє звернення. Цей благодійний вечір став символом толерантності та взаємопідтримки."
Цей вечір став ще одним важливим кроком в реабілітацію надійних людей, які щодня доводять усьому світу, що честь України, продовження роду та нації – це основа майбутнього нашої країни.