Пригоди Вєрки у США: як гроза ледь не зірвала концерт у найбільшій залі Брукліна


Днями, 9 вересня, у межах північноамериканського туру VERKA SERDUCHKA на підтримку України відбулося грандіозне шоу у Нью-Йорку, у найбільшій концертній залі Брукліна — King’s Theatre. Майже 3000 глядачів чекали на зустріч із зіркою, але могли й не дочекатися через неприємний збіг обставин.
Під час перельоту з Чикаго Андрій Данилко з командою зробили вимушену посадку в Коннектикуті: спершу літак не могли посадити через завантаженість аеропорту, а потім почалася гроза і його розвернули. Грім, блискавки, вітер, години очікування на гейті та, врешті-решт, перенесення рейсу на ранок.
До Нью-Йорка три години автівкою, якби не одне «але» — багаж із костюмами в заручниках у працівників аеропорту, яким заборонено видавати валізи під час грози. Коли погода вгамувалась, часу майже не залишилось (ще б 40 хвилин — і все, концерт зірвано). Але організатори Resilience Entertainment майже вчасно доставили всіх на локацію на таксі — швидкому та непристойно дорогому.
Глядачі терпляче чекали, але годинна затримка була того варта — Вєрка і мама влаштували справжній розрив. Разом із артистами співали, танцювали та посилали путіна у відомому напрямку абсолютно всі, навіть Ед Стейнберг, друг і режисер ранніх кліпів Мадонни. Він вперше побачив live Сердючки і був щиро вражений рівнем перформансу.
Особливо зворушливим епізодом концерту стало виконання Вєркою хіта L’italiano Тото Кутуньо. Італійський співак, який нещодавно пішов з життя, був хорошим знайомим Андрія Данилка. Зі сцени артист розповів історію їхнього знайомства та показав спільні фото з особистого архіву, а у фіналі номеру сказав: «Чао, Тото, дякую за дитинство».
Адреналінова пригода закінчилася дуже по-американськи — справжнім фурором і гепіендом. Звісно ж, під саундтрек Make It Rain Champagne.А тим часом північноамериканський тур VERKA SERDUCHKA триває. Попереду три концерти: 13.09 в Торонто, 16.09 в Сан-Франциско та 17.09 в Лос-Анджелесі. До речі, квитки ще доступні за посиланням.


Source: jetsetter.ua

Photos: @khairovaphoto @radiomegastar