Сергій Бабкін - 127МА

Український співак Сергій Бабкін у День героїв і День морської піхоти випустив потужну композицію "127МА", яку присвятив українським захисникам.


Пісню артист написав на прохання командира 127-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Харкова. Ідея треку у виконавця виникла ще в лютому цього року, коли музикант їздив з концертами для військових.
До речі, українські захисники теж взяли участь у створенні композиції. Вони надали Бабкіну справжні переговори українських воїнів закритими лініями зв'язку, які можна почути на початку треку, а також кадри бойових дій з архіву 127-ї бригади. Їх можна побачити у кліпі на пісню.


"Для мене важливо, що це відео виходить саме у День героїв, у день, коли ми вшановуємо захисників України, які продовжують свій бій за волю нашої країни. Я дуже хочу, щоб ця пісня допомагала піднімати бойовий дух усім, хто зараз захищає нашу незалежність, наші землі. У світі не вистачить слів, щоб висловити усю вдячність, яка є в моєму серці. Дякую моїй рідній 127-й і всім ЗСУ! Для мене честь написати пісню для справжніх героїв", - зазначив співак.


Загалом, Сергій Бабкін разом із дружиною тісно спілкуються з бійцями 127-ї бригади. Подружжя віддає на потреби захисників більшу частину гонорарів за концерти.


tsn.ua