Сергій Бабкін випустив мініальбом у День Незалежності


24 серпня, в День Незалежності України, співак і музикант Сергій Бабкін випустив новий мініальбом — Далі ми самі.


Платівка стала тринадцятою в дискографії артиста й складається з семи композицій і чотирьох віршів. Усі пісні, що увійшли до нього, були створені та записані Бабкіним після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Кошти від стрімінгу мініальбому музикант передаватиме волонтерським організаціям, які опікуються в першу чергу мешканцями та ТрО його рідного Харкова.


Назву альбому подарувала пісня Далі ми самі, записана в перші тижні війни в Дніпрі, куди Сергій евакуював свою родину з Харкова.«Коли у квітні ми видали сингл Далі ми самі, я дуже сподівався, що це стане єдиною композицією, написаною мною під час війни. Але війна продовжується і донині… Всі ці місяці мої думки складалися у рими, з’являлися мелодії і народжувались нові пісні», — розповів Сергій Бабкін.


Запис мініальбому проходив у мюнхенській Mastermix Studio, відомою співпрацею з такими світовими зірками, як Madonna, Depeche Mode, Eros Ramazzotti, Boney M.


Особливо місце в мініальбомі займає композиція Заповіт — адаптація вірша Тараса Шевченка під мотиви легендарної композиції Боба Марлі No Woman No Cry. Прикрашає обкладинку альбому портрет Бабкіна, виконаний з алюзією на класичний портрет Кобзаря.


Source: nv.ua