SHUMEI виконав україномовну версію хіта "Выше облаков" Тіни Кароль


Співак SHUMEI несподівано для шанувальників переспівав один із головних хітів Тiни Кароль "Выше облаков" українською мовою. Нова версія пісні була сюрпризом для артистки на концерті у Києві 28 серпня.


"Вище хмар злечу, щоб почати все спочатку. Я тебе люблю все життя і до останку", - заспівав SHUMEI.
Україномовна версія пісні зворушила Кароль та її шанувальників у залі. Як відомо, для зірки ця композиція має особливе значення, оскільки вона пов'язана з її покійним чоловіком, продюсером Євгеном Огіром. 10 років тому співачка заспівала цю пісню на концерті лише за кілька хвилин після того, як дізналася про його смерть. Тоді під час виступу вона сильно розплакалася.


Оригінальну версію пісні було вперше представлено 17 років тому після конкурсу "Нова хвиля", де Кароль отримала спеціальний приз від Алли Пугачової.


Раніше Кароль зізналася, що не плану не планує перекладати країнською мовою свої російськомовні хіти, але дозволить це зробити іншим молодим артистам.


Тiна Кароль під час концерту зізналася, що давно стежить за творчістю Олега Шумея, тому вирішила підтримати його і запросити на свій виступ. Він заспівав не тільки "Вище хмар" в новій інтерпретації, а й записану раніше зі Златою Огнєвіч пісню "Буревіями".