"То є Львів" - перша композиція з майбутнього альбому KALUSH

Український гурт Kalush потішив шанувальників релізом нового треку. Музиканти вирішили дати нове дихання легендарній пісні Скрябіна – "То є Львів".

У композиції навіть можна почути голос Андрія Кузьменка. Крім того, реп-гурт презентував кліп на трек, який вони знімали у культурній столиці України.

У музичній композиції оспівується позитивна та моментами жартівлива історія, про місто до якого завжди хочеться повертатися. "То є Львів" увійде в мініальбом гурту, реліз якого запланований на третє листопада.


"Пам'ятаю, що я ці пісні дуже давно слухав, вони такі душевні й були справжніми хітами, а зараз молоде покоління ймовірно їх навіть й не знає. Тому ми захотіли надати нове дихання цим легендарним пісням і зробити так, щоб про них не тільки всі згадали, а щоб вони були на слуху, як у старшого покоління, так і у нового", – зазначив фронтмен гурту Олег Псюк.


Кліп на пісню "То є Львів" знімали у самому Львові. У відеороботі можна побачити місцевого 72-річного історика та краєзнавця Ілька Лемка.

Дивіться, що з того вийшло.