TVORCHI випустили пісню «Разом» про силу української єдності


Гурт TVORCH, який цьогоріч представляв Україну на "Євробаченні", випустив новий кліп на пісню "Разом". Її музиканти присвячують "єдності в буремні часи". Пісня розпочинається з цитати африканської приказки, яку озвучує соліст TVORCHI Джеффрі: "Якщо хочеш йти швидко — йди один. Якщо хочеш йти далеко — йдіть разом."Знімання кліпу пройшли на території кампусу Київського політехнічного університету. У кадрі ми бачимо музикантів, які йдуть уперед під натиском потужного вітру. На них багатошарове вбрання, яке захищає їх від вітру, — костюм кожного з артистів важив понад 10 кілограмів.


"Ми намагалися передати той емоційний стан, в якому більшість з нас живе зараз, — розповів про ідею відео режисер Руслан Махов. — Ми люди, що протистоять величезному пориву вітру. І коли ми йдемо поодинці, то не здатні витримати цей потік, він нас зносить, але коли ми тримаємось разом, то можемо подолати все".


Вперше артисти виконають пісню "Разом" наживо у другій частині благодійного туру на Сході країни. Концерти пройдуть у Cумах, Полтаві, в Харкові, Кривому Розі та Дніпрі. Всі 100% від продажу квитків TVORCHI перерахують на купівлю інкубаторів для передчасно народжених немовлят.


vogue.ua