VERKA SERDUCHKA з мамою та всією командою підбили підсумки North American tour


Нещодавно завершився двотижневий північноамериканський тур команди артистки.


Вєрка Сердючка з мамою та всією своєю командою повернулася з-за океану та розповіла, які результати вони отримали після двотижневого благодійного туру містами США та Канади.
П
одробиці:

«…За 2 тижні артисти відвідали 6 міст США та Канади: Маямі, Чикаго, Нью-Йорк, Торонто, Сан-Франциско та Лос-Анджелес. І влаштували грандіозні шоу в найкрутіших місцевих залах (The Warfield San Francisco, Kings Theatre New York, The Wiltern Los Angeles), зібравши загалом понад 10 тисяч глядачів. Усі вони, включно з американцями, не лише підспівували зірці, а й залюбки скандували неофіційне гасло туру «путін, щоб ти здох!», закликаючи всесвіт нарешті здійснити заповітну мрію кожного українця.


Атмосфера була по-українськи душевною, а задоволена публіка невпинно дякувала Сердючці за оптимізм і подаровану надію на світле майбутнє нашої країни. Зі свого боку артист не втомлювався наголошувати, що все буде добре й усі українці неодмінно повернуться додому. Організація також була на найвищому рівні, за що команда безмежно вдячна компанії Resilience Entertainment.
Звісно, не веселощами єдиними запам’яталися концерти, адже їхньою головною метою була підтримка України — як культурно-дипломатична, так і фінансова.


Саме тому VERKA SERDUCHKA заколабилась із трьома локальними благодійними фондами, що допомагають українцям: Stand With Ukraine Foundation (Лос-Анджелес), Dignitas (Нью-Йорк, Маямі) та Help Heroes of Ukraine (Чикаго). Спільно з ними під час шоу було проведено серію аукціонів, на яких продали чимало цінних лотів. Так, наприклад, портрет Володимира Зеленського авторства даньскої художниці пішов з молотка за $2900, український прапор, підписаний Сердючкою, — за $5000, а футболка Андрія Данилка з написом russia goodbye (найпопулярніший лот, до речі) — за $3000. Усі виручені на аукціонах кошти фонди витратять на закупівлю дронів та виконання інших запитів від ЗСУ.


Уже незабаром, 2 жовтня, Андрій Данилко святкуватиме свій 50-й день народження. Тож цей масштабний північноамериканський тур став яскравою крапкою його п’ятого десятиріччя. Попереду нова декада і багато нових великих турів. Заради України та на її благо. З вірою в нашу незламну націю та її героїв.”


Навіть, коли Вєрка Сердючка з командою повернулися додому, атмосфера після її концертів досі у повітрі Америки!


Дякуємо Андрію Уреньову за фідбек та теплі слова у сторону Resilience Entertainment.
Photos:

Kateryna Shkytska
Yuriy Bondarenko
Valerie Guseva
Vladimir Starkov
Dinara Khairova
Elena Fokina
Andriy Urenöv