Wellboy презентував свій перший альбом

Український виконавець Wellboy презентував свій перший альбом під назвою "8 марабу", куди увійшло 2 його перші популярні пісні та 6 нових.


На одну з них виконавець створив відеокліп, які по-новому змусять подивитись слухачів на Антона Вельбоя.У різножанровий альбом увійшли його перші дві композиції, одна з яких посідала головні місця в українських чартах минулими роками – "Гуси", та нещодавно випущена композиція "Стиль". Вони, за словами пресслужби, ознаменували трансформацію артиста.

Щодо інших треків, то серед нових релізів можна почути:

  • "Хто ти"
  • "Марабу"
  • "Гори, кручі"
  • "Струна"
  • "Жовті мальви"
  • "Додому"


Слухай альбом "8 марабу" скрізь: https://bfan.link/8-marabuНа останній із них Wellboy обіцяє випустити проникливий та чуттєвий кліп, кадри з якого вже можна переглянути у вільному доступі. Головну роль у відео відвели жінкам, які завжди поруч: бабуся, мама, жінка, сестра, або донька – саме вони, на думку Антона, заряджають рухатися вперед та допомагають пройти нелегкий життєвий шлях.

"Сім’ю, я вважаю, найважливішим, що ми маємо. Вона ніколи від нас не відвернеться. У житті можуть змінюватися друзі, вороги, але сім'я в нас одна. Хотілося показати, що треба гартуватися, зберігати це багаття, грітися разом, обійматися і триматися в такі тяжкі часи для України", – заявив Wellboy.


Новий кліп Wellboy "Додому"
Головним символом альбому став лелека, який приносить гарні новини і символізує переродження України після перемоги.


Робота над платівкою почалася під час повномасштабної війни в Україні. Творча команда весь час жила і працювала у Києві. Це наклало відбиток на пісні.


Source: showbiz.24tv.uaВже у сiчнi Wellboy приїде до США та Канаді!


Разом із Wellboy у турі на підтримку України виступить Олег SHUMEI, нове обличчя українського шоубізнесу, співак з уникальним вокалом.


Та Ярослав Карпук, більше відомий як YAKTAK, фіналіст п'ятого сезону співочого талант-шоу «Голос. Діти».

12 міст, серед яких Едмонтон, Сіетл, Сан-Франциско, Лос-Анжелес, Вініпег, Монреаль, Торонто, Маямі, Вашингтон DC,Філадельфія, Чикаго та Нью-Йорк.Виручені кошти підуть на підримку України в благодійний фонд Help Heroes Of Ukraine - Helhelpheroesofukraine.com

#standwithukraine


Kвитки - bomond.com