Wellboy вирушає у великий тур містами США та Канади

Антон Вельбой, український виконавець, хіти якого звучать у всіх куточках України. Його називають артистом нової формації, який в своїй творчості розкриває стиль сучасної української музики та культури.


Влітку 2021 була представленаперша робота Wellboy — «Гуси», а восени вийшов другий сингл та кліп – «Вишні».


«Гуси» стали першим україномовним треком, який за всю історію існування Apple Music в Україні потрапив до ТОП 100 РОКУ Apple Music Ukraine. Хіти «Гуси» та «Вишні» потрапили до ТОП 10 Apple Music Ukraine та до ТОП 50 Spotify Ukraine. Spotify назвав Антона Wellboy головним хітмейкером року та обрав учасником програми Wrapped 2021 by Spotify в Україні. Влітку 2021 року артист виступив на головній сцені найбільшого українського фестивалю Atlas Weekend.


Взимку 2022 року Wellboy представив трек Nozzy Bossy для Нацвідбору на «Євробачення 2022» та став суперфіналістом відбору.

А вже влітку 2022, Антон Вельбой, вперше від початку повномасштабної війни, випустив пісню під назвою «Ворогів на ножі», яку представив на благодійних концертах на підтримку України. Музична премія YUNA нагородила його у двох категоріях — «Відкриття року 2022» та премію «Найкраща пісня 2022» отримав хіт «Гуси».За час повномасштабної війни артист активно підтримує Збройні Сили України, виступаючи в військових частинах та госпіталях, та дає концерти для медичних працівників та постраждалих від російського вторгнення людей в Україні. Також, Wellboy дав низку благодійних концертів на підтримку своєї країни в Європі, в рамках туру «Життя Переможе / Life Will Win» та сольних виступів.
Resilience Entertainment Group is presenting Wellboy in 12 cities:

January 12 - Edmonton

January 13 - Seattle

January 14 - San Francisco

January 15 - Los Angeles

January 19 - Winnipeg

January 20 – Montreal

January 21 – Toronto

January 22 – Miami

January 26 – Washington DC

January 27 – Philadelphia

January 28 – Chicago

January 29 – New York


Proceeds will benefit helpheroesofukraine.com and #standwithukraine